Repertuar Köpekleri
http://repertuarkopekleri.dinozoruz.com
4 MAYIS PERŞEMBE SAAT 23.00
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

FERHAT HASANOĞLU (BAS GİTAR)

www.myspace.com/ferhathasanoglu
Çalistigim Grup ve Müzisyenler WHISKY, FERIDUN DÜZAGAÇ, EGOIST, CEM KARACA, LEMAN SAM, YALIN, MURAT DURMAZ, FATIH ERDEMCI, BARIS AKARSU, MINE, GRUP REFORM, REPERTUAR KÖPEKLERI, 9909, POWER SUSTIAN TRIO, BERTUG CEMIL,KARGO,JİMMİE WİLSON,ÖZGÜR ÇEVİK,TURHAN YÜKSELER,BARBOROS BÜYÜKAKKAN..Birdy007

TÜRKAY TÜRKMEN (ŞARKICI)

ŞARKICI...
TÜRKAY 22 yıldır profesyonel olarak müzikle uğraşıyor.Altın Güvercin ve Eurovision yarışmalarıyla başlayan profesyonel müzik hayatı kendi kurduğu beste gruplarıyla sürdü. (SOFTART,KING WHITE ) Kıng Whıte grubuyla ingilizce sözlü bir rock albümü KENT etiketiyle yayınlandı. (1990) Değişim Rüzgarları isimli İLHAN İREM prodüktörlüğünde bir rock albümünde SOFTART grubuyla bir parça yaparak yeraldı(1990) . 1992 den itibaren İstanbul da yeni bir ivme kazanan rock barlarda değişik cover gruplarıyla çalıştı. (BLACKROSE,COMPANY,INDIANS) HALUK LEVENT, ŞEBNEM FERAH,FERİDUN DÜZAĞAÇ,TEOMAN gibi sanatçılarla kayıt ya da konser aşamasında çalıştı.Ayrıca farklı sanatçıların seslendirdiği besteleri de bulunmaktadır. (HALUK LEVENT,vs) Müzikle paralel olarak 1992 yılından beri reklam sektöründe çalışmaktadır.
www.myspace.com/turkaiorçun çolak (klavyeler)

03.05.1977 İstanbul’da doğdu. Müziğe ne zaman başladığını hatırlamıyor. Neden müzik onuda bilmiyor.
twitter.com/synthymanUgur Gulbaharli (klavyeler vokal)

1967 Eylül’ünde İzmir’de doğdu. Müzik hayatına ve eğitimine abisinin desteği ile başladı. Bilkent Üniversitesi-Kompozisyon Bölümü’ne tam burslu olarak girmeye hak kazandı. Burada Bestecilik ve Orkestra Şefliği eğitimi aldı. Bilkent Üniversitesi’nden bölüm ve fakülte birincisi olarak mezun oldu. 2000 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi – Sanat ve Tasarım Fakültesi’ne öğretim görevlisi olarak girdi. Burada Kompozisyon-Armoni-Form Bilgisi-Kontrpuan ve Orkestrasyon derslerini halen vermektedir. Besteci olarak çeşitli enstrümanlara ve senfoni orkestralarına büyük çaplı eserler yazıp çaldırmaktadır. Klavyeci olarak İstanbul ve Ankara’da çeşitli gruplarda çalmasının yanı sıra, Özlem Tekin-Feridun Düzağaç-Özge Fışkın-Hande Yener ve Demir Demirkan gibi önemli isimlerle klavyeci olarak çalışmıştır ve halen çalışmaktadır. Tüm beste ve düzenlemeleri kendisine ait olan albüm genel olarak soundtrack tadında enstrümantal parçaları ve çeşitli tarzları biraraya getirecektir.Mert Alkaya (vurmali calgilar)

1976 İstanbul doğumlu Mert Alkaya, davul çalmaya 15 yaşında başladı. 17 yaşında dönemin meşhur rock grubu 'Badluck' a dahil oldu. 1996 yılında 'Işığın Yansıması' adlı grup ile çıkardığı 'Birdenbire' adlı albüm aynı yıl Cumhuriyet Gazetesi tarafından yılın en iyi üçüncü rock albümü seçildi. Fransız-Türk müzizyenlerin kurduğu, Fransız Konsolosluğunun kültürel bir projesi olan ALIS adlı grup ile 1998'de Fransada çeşitli konserler verdi ve bir album yayınladı.2002'de MISTER NO ile 'ASK' albümünde yer aldı ve aynı yıl Feridun Düzağaç ile çalışmaya başladı. "Orjinal Altyazılı" albümü çıktıktan sonra Türkiye çapında 180'den fazla konser verdiler. 2 yıl sonra 'Uzun Uzun Feridun Düzağaç' adlı albüm yaylı orkestra eşliğinde canlı olarak kaydedildi. Sanatçının tüm konser ve stüdyo kayıtlarında yer alan müzisyen 2005'te 'Fanta gençlik festivali' turuyla beraber Aylin Aslım ile çalmaya başladı. Halen bu iki sanatçıyla birlikte aynı sahneyi paylaşmakta ve album kayıtlarında bulunmaktadır. Bunun yanısıra gitar virtüözü Cem Koksal 'ın projelerinde yer almaktadır. 2004 yılında Anatolian zillerinin endorseri olan Mert alkaya 2006 yılında ise dünyanın en önemli davul markalarından olan Alman Sonor Davullarının endorseri olan ilk Türk olma unvanını elde etti.Taner Keles (gitarlar vokal)

Taner Keleş 1970 Haziran’ında İstanbul’da doğdu.

Babası dönemin bilinen caz piyanistlerinden biri “Ümit Yaşar”(sahne adı) ve ablası Nilgün Keleş’in konservatuar klasik piyano eğitimi alıyor olmasına rağmen lise yıllarına kadar müziğe ilgi duymadı.

Bu zamanlardan itibaren gitar ve davul çalmaya başladı. Daha sonra ilk profesyonel cover grubu “Barfly”I kurarak gitar çalmayı seçmiş oldu(1988). 1994’te En eski Türk Heavy-Rock grubu WHISKY ile,1996 Eylül’ünde Özlem Tekin’le, 1999’da ise Feridun Düzağaç ile çalışmaya başladı. Ardından birçok sanatçıyla stüdyo ve sahne performansları sergiledi..

Binlerce sahne performansından sonra sahne onun için daha önemli hale geldi. Pek çok değişik stiller çalıştı. Özellikle klasik gitar dahil, bütün gitar türlerini çalıyor.

Şu an aktif olarak WHISKY 'nin gitaristi. Ayrıca henüz çalışmaları süren ve yakında piyasaya çıkacak olan bir proje grup çalışması daha var.